HINK, samt, KASTRULLER, 3 delar, koppar, 18/1900-tal.

504706. HINK, samt, KASTRULLER, 3 delar, koppar, 18/1900-tal.

Hink med lock, diameter 41, höjd 34 cm, kastrull med lock diameter 27, höjd 18 cm respektive diameter 37, höjd ca. 28 cm.

Bruksslitage, bucklor, handtag på locket till hinken saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333