PRIMUS MORTIMER PETTERSSON. Blå huset, akvarell, monogramsignerad "PMP".

504701. PRIMUS MORTIMER PETTERSSON. Blå huset, akvarell, monogramsignerad "PMP".

28 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 41 cm.

Antal besök: 1 139