LINNESKÅP, jugend, 1800-/1900-tal.

504700. LINNESKÅP, jugend, 1800-/1900-tal.

Höjd 182 cm.
Längd 84 cm.
Djup 55 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 182 cm.
Längd 84 cm.
Djup 55 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 026