TILLBRINGARE, glas, signerad, Monica Backström.

504625. TILLBRINGARE, glas, signerad, Monica Backström.

Karaff med höjden 24,5 cm.

Smärre slitage samt någon mindre repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff med höjden 24,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 420