TAKKRONA, metall, art deco, 1900-tal.

504623. TAKKRONA, metall, art deco, 1900-tal.

Höjd 35 cm, dia 55 cm, med 6 st ljuspunkter.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 394