SKÅP, Bernt Fridhagen för Bodafors, 1900-talets mitt.

50462. SKÅP, Bernt Fridhagen för Bodafors, 1900-talets mitt.

4-dörrars på höga ben. Mahogny. Etikettsignerat Bodafors. Inrede med 6 backar i formbressad plywood, samt hyllplan.
Höjd 156 cm, längd 118 cm, bredd 43 cm.

Några tryckskador på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 448