FAT, tenn, Sven Ekström, Norrköping 1828.

504593. FAT, tenn, Sven Ekström, Norrköping 1828.

Diameter ca. 30 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Baksida med initialer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 30 cm.

Antal besök: 784