Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MAN RAY. "Dos de femme". Färglitografi, signerad.
504532. MAN RAY. "Dos de femme". Färglitografi, signerad.
33 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
550