KARL VALVE. Ljuskrona, färglitografi, signerad samt numrerad 24/25.

504484. KARL VALVE. Ljuskrona, färglitografi, signerad samt numrerad 24/25.

61x42 cm
Oramad.

Hörn med veck, smutsig baksida, fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x42 cm
Oramad.

Antal besök: 463