GOLVLAMPA, med 2 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

504459. GOLVLAMPA, med 2 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 140 cm.

Slitage, repor och märken, kompletterad med senare skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 140 cm.

Antal besök: 299