504329. OMEGA 'Constellation', Electronic F 300 Hz.
Herrarmbandsur i stål, Omega 'Constellation', s. k. stämgaffelur
från 1970-talet, svartgrå urtavla med rutmönster och datumfönster, centralt placerad sekundvisare
Diameter utan krona 36 mm.
Bruksslitage, urverket genomgånget, ny läderrem från Hirsch,
fungerar utan anmärkning.
Diameter utan krona 36 mm.
fungerar utan anmärkning.