SPEGEL 1800-1900 tal.

SPEGEL 1800-1900 tal.
504278. SPEGEL 1800-1900 tal.

Stor ram, 1800-tal med fasettslipat glas, 1900-tal
86 x 108 cm
Djup 13 cm.

Slitage, pastellagesläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!
504278. SPEGEL 1800-1900 tal.

86 x 108 cm
Djup 13 cm.

Slitage, pastellagesläpp.

Antal besök: 608