Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BARBRO DANIELSSON. Strandmotiv, olja på duk, signerad BMD.
504276. BARBRO DANIELSSON. Strandmotiv, olja på duk, signerad BMD.
36 x 64 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 64 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
819