Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, sterlingsilver och emalj, Ivar T Holth, Oslo, Norge, 1900-talets mitt.
504275. ARMBAND, sterlingsilver och emalj, Ivar T Holth, Oslo, Norge, 1900-talets mitt.
Längd ca. 18,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 18,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 071