MÖBELGRUPP, 6 delar, 1940-tal.

504250. MÖBELGRUPP, 6 delar, 1940-tal.

4 stolar, rygghöjd 85 cm

Bord
Längd 86 cm, total längd med klaffar uppfällda 124 cm
Bredd 67 cm
Höjd 74 cm

Soffa
Längd 190 cm
Bredd 75 cm
Rygghöjd 92 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med mindre skador.
Bord med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd 85 cm

Bord
Bredd 67 cm
Höjd 74 cm

Soffa
Längd 190 cm
Bredd 75 cm
Rygghöjd 92 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med mindre skador.
Bord med repor.

Antal besök: 257