DIVERSE, 12 delar, metall, 1800/1900-tal.

504189. DIVERSE, 12 delar, metall, 1800/1900-tal.

Bokstöd, koppar, höjd 14 cm.
Skrivställ, längd 22 cm.
Bordsflagga, höjd 50 cm.

Ålders-samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokstöd, koppar, höjd 14 cm.
Skrivställ, längd 22 cm.
Bordsflagga, höjd 50 cm.

Ålders-samt bruksslitage.

Antal besök: 427