ALFRED KUNFT. Landskap med hus, olja på pannå, signerad och daterad -51.

504162. ALFRED KUNFT. Landskap med hus, olja på pannå, signerad och daterad -51.

ca 45 x 54 cm.

Åldersslitage. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45 x 54 cm.

Antal besök: 2 371