SERVERINGSBRICKA med SKÅLAR, Erik Kold, Danmark, 1970-tal.

504126. SERVERINGSBRICKA med SKÅLAR, Erik Kold, Danmark, 1970-tal.

Diameter ca 40 cm. Skålarnas diameter 9-17 cm.
brickan märkt Erik Kold, Danmark.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 324