NIESSEN, JOCHEN. FÄRG BLANDAT MEDIA.

504090. NIESSEN, JOCHEN. FÄRG BLANDAT MEDIA.

Niessen, Jochen - Utan titel, signerad och daterad 2001, blandteknik, bladstorlek ca 56x76cm, i PP inramad under glas.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 432