FÅTÖLJ, rött skinn, 1900-tal.

FÅTÖLJ, rött skinn, 1900-tal.
50404. FÅTÖLJ, rött skinn, 1900-tal.

Svanmodell.

Några knappar saknas. Slitage. Skinn med tryckskada, repor och fläck på ryggens baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svanmodell.

Antal besök: 1 756