RADIO SAMT BYRÅ, 1950/60 tal.

50403. RADIO SAMT BYRÅ, 1950/60 tal.

Längd 52 cm, höjd 53 cm, bredd 31 cm.

Slitage/fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/fanerskador.

Antal besök: 1 089