TORBJÖRN AFDAL. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

504027. TORBJÖRN AFDAL. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

"Hunter", Norge, trä och skinn, rygghöjd ca 95 cm.

Åldersslitage.

Torbjörn Afdal (1917–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Torbjörn Afdal (1917–1999)

Antal besök: 446