ULRICA HYDMAN VALLIEN. Fat, 2 st, Kosta Boda, signerade i dekor.

504008. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Fat, 2 st, Kosta Boda, signerade i dekor.

Diameter 39 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 39 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 525