JOHAN LEKSELL. "Luffare - Glad målare och skomakare", Silhuettklipp. Signerad och daterad 7/5 1915.

503916. JOHAN LEKSELL. "Luffare - Glad målare och skomakare", Silhuettklipp. Signerad och daterad 7/5 1915.

Bildmått 20 x 17.5 cm.

Ej examinerat ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 20 x 17.5 cm.

Ej examinerat ur ram.

Antal besök: 1 011