BYRÅ med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

503897. BYRÅ med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 85 cm, bredd 42 cm, höjd 82 cm.

Bruksslitage, mindre repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 847