SKRIVBORD, med marmorskiva, 1800-talets slut.

503849. SKRIVBORD, med marmorskiva, 1800-talets slut.

Längd 121, djup 60, höjd 78 cm.

Slitage, repor, märken, skador, kompletterad med senare skiva, skiva med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 516