Teak. Tre lådor. Baksida med bokhylla och barskåp. Skiva med assymetrisk form. Längd 137, bredd 81, höjd 73 cm.
Mindre bruks och åldersrelaterat slitage. Mindre störmärken och repor.
Nyckel/nycklar finns.