SKRIVBORD Sverige, 1960-tal.

503833. SKRIVBORD Sverige, 1960-tal.

Teak. Tre lådor. Baksida med bokhylla och barskåp. Skiva med assymetrisk form. Längd 137, bredd 81, höjd 73 cm.

Mindre bruks och åldersrelaterat slitage. Mindre störmärken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 724