MATSALSBORD, mahogny, engelsk stil, 1900-talets slut.

50383. MATSALSBORD, mahogny, engelsk stil, 1900-talets slut.

Olika variationsmöjligheter.
Kantbord 2 st längd 81 cm.
Mittsektion längd 81 cm.
2 st illäggsskivar á 54 cm.
2 st kantändar á 10 cm.
Bredd 100 cm, höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, repor, stötmärken. Ett hjul saknas. Klossar under skivor lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika variationsmöjligheter.
Kantbord 2 st längd 81 cm.
Mittsektion längd 81 cm.
2 st illäggsskivar á 54 cm.
2 st kantändar á 10 cm.
Bredd 100 cm, höjd 75 cm.

Antal besök: 1 134