SKRIVBORD MED HURTSAR, engelsk stil, 1900-talets slut.

50376. SKRIVBORD MED HURTSAR, engelsk stil, 1900-talets slut.

Skivan med infällt grönt skinn.
Längd 137, bredd 66, höjd 77 cm.
Nycklar finns.

Bruksslitage, stötskador på front, fläckar, sprickor längs skivans kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar finns.

Antal besök: 10 050