SLAGBORD, 1700/1800-tal.

503703. SLAGBORD, 1700/1800-tal.

Bonad furu, två lådor i sarg.
Höjd 77 cm Längd 174 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonad furu, två lådor i sarg.
Höjd 77 cm Längd 174 cm.

Skador och slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 632