Emmastolar, ett par, 1800-talets mitt.

503690. Emmastolar, ett par, 1800-talets mitt.

Rikligt skuren dekor, enligt uppgit Frankrike.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 460