HERRARMBANDSUR, Zenith, 1960-tal.

503605. HERRARMBANDSUR, Zenith, 1960-tal.

Herrarmbandsur, guld på stål, guldfärgad urtavla med röd centralt placerad sekundvisare, remmen original samt box märkt Zenith medföljer, boettens diameter utan krona 34 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 220