BRUNO ZACH. Bronsfigur, 1900-talets första hälft.

503576. BRUNO ZACH. Bronsfigur, 1900-talets första hälft.

Höjd 37 cm.

Åldersslitage.
Figur med repor. Sockel med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 652