SKÅL, samt SKÄRBRÄDA, keramik, " Pyro" Gustavsberg., 1900-tal.

503556. SKÅL, samt SKÄRBRÄDA, keramik, " Pyro" Gustavsberg., 1900-tal.

1 st skål, höjd 7,5 cm, diameter 24 cm.
1 st skärbräda, 20 x 30 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st skärbräda, 20 x 30 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 079