PELARBORD med skuren dekor, antaglien Sydostasien, 1900-tal.

503541. PELARBORD med skuren dekor, antaglien Sydostasien, 1900-tal.

Pelarbord med riklig skuren dekor av drakar, fåglar och växter
Höjd 75 cm
Diameter 60 cm.

Bruksslitage och några löst sittande detaljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Diameter 60 cm.

Antal besök: 765