MATSALSMÖBEL, 7 delar, Krogennäs, allmoge stil, 1900-tal.

503496. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Krogennäs, allmoge stil, 1900-tal.

Stolar, 4 st. Slagbord, total längd ca. 170, bredd 94, höjd 74 cm. Hängare.

Bruksslitage. Smärre färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574