SVEN GÖRAN (S G SON) SVENSSON. Surrealistisk motiv, tusch och akvarell, signerad.

503485. SVEN GÖRAN (S G SON) SVENSSON. Surrealistisk motiv, tusch och akvarell, signerad.

27 x 20 cm.

Rammått 62 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 20 cm.

Rammått 62 x 52 cm.

Antal besök: 443