OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.
503483. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

Idylliskt landskap, signerad Ir. Stryjkowski.
60x70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 273