TIDTAGARUR/STOPPUR, stål, Omega, 1900-tal-.

503390. TIDTAGARUR/STOPPUR, stål, Omega, 1900-tal-.

Diameter 51, vikt 102 gram.

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51, vikt 102 gram.

Antal besök: 3 661