SYBORD, mahogny, 1900-tal.

SYBORD, mahogny, 1900-tal.
503379. SYBORD, mahogny, 1900-tal.

Höjd ca 72 cm, 48 x 40 cm.

Bruksslitage, repor, märken, smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm, 48 x 40 cm.

Antal besök: 473