ROLAND KEMPE. Färglitografier, 3 st, varav 2 med Stockholmsmotiv, signerade och numrerade.

503241. ROLAND KEMPE. Färglitografier, 3 st, varav 2 med Stockholmsmotiv, signerade och numrerade.

(Stockholmsmotiv) Bildyta 34 x 50 cm.
(Abstrakt motiv) Bildyta 47 x 38 cm.

Ej examinerade ur ram.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Roland Kempe (1907–1991)

Antal besök: 401