SJAL, Paisley, omkring, 1900.

SJAL, Paisley, omkring, 1900.
503153. SJAL, Paisley, omkring, 1900.

Ca 303 x 138 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 303 x 138 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 1 032