SKÅP, teak/ek, 1900-talets mitt.

503147. SKÅP, teak/ek, 1900-talets mitt.

Längd 168, bredd 48, höjd 108 cm.

Fanerskador på skivan och på en dörr samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 323