KANNA, koppar, orientalisk, 1900-tal.

503141. KANNA, koppar, orientalisk, 1900-tal.

Höjd 73 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Antal besök: 1 911