FRED LUNDGREN. Häst med släde, olja på duk, signerad.

502955. FRED LUNDGREN. Häst med släde, olja på duk, signerad.

Bildmått 54 x 64 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 54 x 64 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 501