PARTI GLAS, 13 delar, 1900-tal.

50293. PARTI GLAS, 13 delar, 1900-tal.

Vas, 2 st ljusstakar, 3 st tallrikar, 6 vinglas, bricka.
Högsta höjd ca 25 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 25 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 817