LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, No 43, Gusums Bruk, 1900-tal.

502891. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, No 43, Gusums Bruk, 1900-tal.

Höjd ca 21 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 943