Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Två lådor, en utdragbar avlastningsskiva, ett hyllplan samt ett dörrpar med bakomliggande förvaring. Längd 54. Bredd 32. Höjd 77 cm.
Slitage. Repor och märken.
Slitage. Repor och märken.