HALMSTADGRUPPEN. Mapp, 6 st färglitografier, signerade och numrerade 118/360.
502823. HALMSTADGRUPPEN. Mapp, 6 st färglitografier, signerade och numrerade 118/360.
Halmstagruppen 50 år, Axel Olson, Erik Olson, Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Esaias Thorén, Stellan Mörner. Rammått 67 x 52 cm, bildytor olika mått.