LENNART JIRLOW. Figurscen i trädgård, färglitografi, signerad och numrerad 65/310.

502819. LENNART JIRLOW. Figurscen i trädgård, färglitografi, signerad och numrerad 65/310.

Bildyta 38 x 54 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 38 x 54 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 708